Jak mobilní masáž probíhá?

Váš domov je pro masáž ideálním místem. Hlavně díky tomu, že se jedná o místo, které důvěrně znáte a dokážete se v něm dokonale uvolnit a relaxovat. Po masáži nemusíte absolvovat cestu domů a můžete okamžitě odpočívat v pohodlí domova.

Před rozhodnutím o absolvování masáže doporučuji zvážit kontraindikace masáže. Což jsou stavy vylučující povedení masáže, které však můžeme telefonicky či písemně konzultovat. Tyto kontraindikace mohou být částečné nebo úplné. Při částečných nelze masírovat určitou část těla. Úplné znemožňují provést jakoukoli masáž. Při některých kontraindikacích může být masáž provedena s písemným souhlasem lékaře.

Mobilní masáž je možné poskytnout v domácím prostředí klienta, v hotelovém prostředí, ve sportovních zařízeních, firemních prostorech či dalších prostorech dle požadavků klienta. V těchto prostorech musí být k dispozici volný prostor o rozměrech cca 2 x 3 metry, pro umístění masážního lehátka a pohyb maséra kolem něj. Termín masáže je stanoven při vzájemné domluvě poskytovatele masáže a klienta. Klient si k masáži připraví jeden malý a dva velké ručníky neboli osušky.

Na smluvené místo se masér dostaví s dostatečným předstihem k přípravě pomůcek. Provede úvodní rozhovor, ve kterém se zaměří na Váš zdravotní stav a znovu se ujistí, že netrpíte žádnými kontraindikacemi masáže. Teprve poté je možné přistoupit k samotné masáži. Po masáži masírovanému poskytne dostatečný časový prostor k odpočinku na masážním lehátku. Následně je vhodné pokračovat v relaxaci v klidu a v teple domácího prostředí. Navýšit příjem tekutin, odpočívat a užívat si příjemný pocit z masáže.

Sportovní, regenerační a rekondiční masáže Mgr. Zdeněk Novák, Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!